Gelecek Hareketi bir yol hikayesidir. Bu yolda yürüyenler iyi bilir ki yıllar geçtikçe bu yolda kurulan dosluklar pekişir katmerlenir.  Bir kaç idealist gencin bir laboratuvar muhabbetiyle başlayan bu yolculuk geçtiğimiz beş yılda çok hayatlara dokundu. Siz kıymetli yol arkadaşlarımız sayesinde bu günlere geldi. Gelecek Hareketi Derneği bilimi farklı disiplinler arasında köprüler kurarak geleceğe dair tasavvurlar geliştirirken formüle akademi kadar sivil toplumu, laboratuvar kadar komşuluk ilişkilerini, kimyasal tepkimeler kadar çocuklarımızın gözlerindeki umudu dahil eden Geleceğin Bilimi anlayışının bir tezahürüdür. Ortak hayaller kuralım beraber çalışalım beraber başaralım ve hep birlikte onur duyalım. Beklediğimiz o gün geldiğinde balkonlarından alkışlayanlardan değil yollarda yürüyenlerden olmak için yolumuza sahip çıkalım. Önce yoldaş sonra yol.

BAĞIŞ

Gelecek Hareketi Derneği ne destek olmak isteyen bağışçılarımız  TR27 0020 9000 0036 7033 0000 01 IBAN numaralı dernek hesabına isim, soyisim ve bağış açıklaması düşerek havale yapabilirler.

Not: Yönetim kurulu kararımız gereği 100 tl ve üstü bağış yapan hayal ortaklarımıza Gelecek Hareketi Derneği ve paydaşları için çeşitli olanaklar sağlayan Gelecek Kartı tahsis edilecektir.

GELECEK ÜYELİĞİ AİDATI

Gelecek Hareketi Derneği üyeleri aidatlarını aşağıdaki ParamPos linkinden online olarak kolayca ödeyebilirler.

Bunun dışında aidatlarını dernek saymanlığına makbuz karşılığı ödenebilecekleri gibi TR27 0020 9000 0036 7033 0000 01 IBAN numaralı dernek hesabına isim ve soyisim açıklaması düşerek havale yapabilirler.

Not: Aidat borcunuzu öğrenmek için [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.